Włosy

Ziołowe preparaty do pielęgnacji włosów są doskonałym źródłem witamin i minerałów, które pozwalają zachować zdrowie i piękny wygląd włosów. Odżywiają cebulki, nawilżają i dodają blasku, przyspieszając ich wzrost i hamując wypadanie.

pasek_wlosy

Piękne i zdrowe włosy są ozdobą każdego człowieka, dlatego warto o nie dbać. Właściwa pielęgnacja włosów powinna uwzględniać ich aktualną kondycję. Innych zabiegów wymagają włosy farbowane, innych włosy suche, a jeszcze inaczej należy postępować przy nadmiernym przetłuszczaniu się czy wypadaniu włosów. Nie mniej istotne jest, aby pielęgnować włosy we właściwy sposób, od cebulek aż po same końce. Dopiero właściwa pielęgnacja obejmująca stosowanie odpowiednich preparatów w zależności od aktualnych potrzeb włosów oraz skóry głowy, może przynieść satysfakcjonujące i długotrwałe rezultaty. Stosowanie naturalnych produktów kosmetycznych zapewni włosom bogactwo aminokwasów, biopierwiastków, witamin i minerałów. Z kolei substancje odżywcze zawarte w preparatach olejowych i ziołowych zapewnią włosom prawidłowy wzrost oraz mocną strukturę, chroniąc je tym samym przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo ziołowe kuracje olejowe stworzone z myślą o indywidualnych potrzebach różnego typu włosów. Kompozycja składników odżywczych Oleum została dobrana w taki sposób, aby w zależności od potrzeb dać efekt natychmiastowy.

Dla osób, które borykają się z problemem nadmiernego wypadania włosów doskonałym rozwiązaniem będzie zastosowanie preparatu Oleum – Intensywna Kuracja do włosów ze skłonnością do wypadania i łojotoku.

Oleum – Intensywna Kuracja do włosów osłabionych ze skłonnością do łupieżu polecamy osobom, których włosy są zmęczone zabiegami fryzjerskimi, bez energii i połysku.